ERZURUM
HINIS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜR VE MÜDÜR YETKİLİ ÖĞRETMENLERİMİZLE TOPLANTI
Müdür Ve Müdür Yetkililermizle toplantı düzenledi.![MÜDÜR VE MÜDÜR YETKİLİ ÖĞRETMENLERİMİZLE TOPLANTI](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_15105623_20151015005404.jpg)
İlçemiz Dönem başı Eğitim öğretimin değerlendirilmesi, İdareci konumundaki yetkililer ile okul yönetimlerinin değerlendirilmesi amacıyla 14/10/2015 tarihinde ilçemiz Çok Programlı Anadolu lisesi Konferans Solunuda Toplantı Düzenlenmiştir.Toplantıda İlçemize bağlı okulların sıkıntıları belirlenmiş, Eğitim öğretimi artırıcı önlemler alınmış ve Milli eğitim Müdürlüğümüzün okullardan beklentileri idarecilerimize iletilmiştir.