ERZURUM HINIS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HINIS GEÇLİK MERKEZİ KURS BAŞVURULARI BAŞLADI

HINIS GEÇLİK MERKEZİ KURS  BAŞVURULARI BAŞLADI

HINIS KAYMAKAMLIĞI GENÇLİK MERKEZİ KURS BAŞVURULARI BAŞLADI   SODES projesi kapsamında faaliyete geçirilen Hınıs Gençlik Merkezi´nde açılacak kurslara başvurular başladı. Kurslarda kullanılacak araç ve gereçler (saz, keman, gitar, flüt, tuval, boya, fırça, satranç takımı, kostüm vs...) kurum tarafından temin edilecektir. İlk etapta açılacak kurslar şu şekildedir:    1. Gitar Kursu 2. Keman Kursu 3. Bağlama Kursu 4. Flüt Kursu 5. Tiyatro Kursu 6. Halkoyunları Kursu 7. Resim Kursu 8. Genel İngilizce Kursu 9. YDS İngilizce Kursu 10. Osmanlıca Kursu 11. Satranç Kursu 12. Astsubay, Polis ve Spor Okulları Hazırlık Kursu       Kurslara kayıt için kimlik fotokopisi ve başvuru formu ile müraacat edebilirsiniz.

Başvuru formunu indirmek "http://www.hinis.gov.tr/hinis-genclik-merkezi-kurs-basvurulari-basladi" adresinden ulaşabilirsiniz.

  Birden fazla kursa başvuru yapılabilir. Kurslarda herhangi bir yaş ve öğrenim sınırı yoktur. Halkın her kesiminden kişiler başvuru yapabilir, ancak öğrenim grupları oluşturulabilir.   Kayıt için Hınıs Gençlik Merkezi, Hınıs Halk Eğitim Müdürlüğü, Hınıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Hınıs Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hınıs Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı´na başvuruda bulunabilirsiniz.

Hınıs / ERZURUM - 0442 511 3010

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.